رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
 • الأحد ۱۰ شوال ۱۴۳۹
 • 2018 Sunday 24 June
  تهران لطیف
  ٢۶(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٢۵.٨٧(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.٨٧(in)
اوقات شرعی

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسنی اژه‌ای در یکصد و یازدهمین نشست خبری خود درباره پرونده‌های مهم توضیح داد و گفت: بهره‌برداری جناحی دیگران از پرونده‌های قضایی به دستگاه قضا ارتباطی ندارد.  حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای، معاون اول و سخنگوی دستگاه قضا در یکصد و یازدهمین نشست خبری خود، ضمن تبریک به  مناسبت اعیاد شعبانیه در پاسخ به سؤال […]

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسنی اژه‌ای در یکصد و یازدهمین نشست خبری خود درباره پرونده‌های مهم توضیح داد و گفت: بهره‌برداری جناحی دیگران از پرونده‌های قضایی به دستگاه قضا ارتباطی ندارد.

 حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای، معاون اول و سخنگوی دستگاه قضا در یکصد و یازدهمین نشست خبری خود، ضمن تبریک به  مناسبت اعیاد شعبانیه در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی براینکه خبری منتشر شد که یک محموله قاچاق از منزل یکی از وزرای دولتِ فعلی کشف‌شده است در این رابطه توضیح دهید گفت: از بیان جزئیات پرونده معذورم اما اصل موضوع به‌این‌ترتیب بوده که نیروی انتظامی به حوزه قضایی لواسانات گزارشی می‌دهد که در فلان ویلا کالای قاچاق ردوبدل می‌شود و محموله‌هایی از قاچاق تخلیه و بارگیری می‌کنند.

معاون اول قوه قضائیه افزود: نیروی انتظامی در این رابطه گزارش مفصلی را به حوزه قضایی لواسانات می‌دهد و در این راستا قاضی دستور بازرسی از ویلا را صادر می‌کند که در جریان بازرسی یک محموله بزرگ پوشاک کشف می‌شود. دو نفر در آنجا بیان می‌کنند این منزل فلان وزیر است و این پوشاک برای دختر وزیر است و با مجوز واردشده و برای شرکتی است که این دختر مدیرعامل آن شرکت است و نمایندگی از طرف شرکت خارجی دارد.

وی اظهار کرد: ازآنجایی‌که بحث قاچاق در پرونده به‌این‌ترتیب مطرح‌شده است حوزه قضایی لواسانات به پرونده عدم صلاحیت زده و آن را برای تعزیرات حکومتی می‌فرستد.

 

اخبار مرتبط