رفتن به بالا

لواسان , پایگاه اینترنتی نشریه رسمی شهر لواسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۸ رمضان ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 23 May
  تهران Mostly Cloudy
  ٢۶(°C)
  وزش باد ١٢(mph)
  فشار ٢۵.٩٢(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.٩٢(in)
اوقات شرعی

اداره حفاظت محيط زيست شميرانات؛

دستگیری ۸ نفر صیاد غیرمجاز ماهی در شمیرانات

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شمیرانات از دستگیری ۸ نفر صیاد غیر مجاز ماهی خبر داد. نشریه لواسان به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ، بیژن مقیمی گفت: ماموران اجرایی این واحد  در اواخر مرداد ماه  و در حین گشت و کنترل منطقه و رودخانه حفاظت شده جاجرود موفق به دستگیری ۸ صیاد […]

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شمیرانات از دستگیری ۸ نفر صیاد غیر مجاز ماهی خبر داد.

نشریه لواسان به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ، بیژن مقیمی گفت: ماموران اجرایی این واحد  در اواخر مرداد ماه  و در حین گشت و کنترل منطقه و رودخانه حفاظت شده جاجرود موفق به دستگیری ۸ صیاد غیر مجاز ماهی در حاشیه سد لتیان و رودخانه جاجرود شدند.

وی افزود: ضرر و زیان حاصله به متهمین اعلام و پس از واریز مبالغ به حساب تمرکز و درآمد جرائم شکار و صید واریز ، پرونده های تشکیل شده برای تکمیل مراحل قانونی به دادگاه قضائی لواسانات ارجاع شد.

مقیمی با اشاره به اینکه از متهمین چندین رشته تور ماهیگیری تعدادی لنسر ، و ادوات صید کشف و ضبط شد، اظهار داشت: امسال و با رویکردی نو نیروهای حفاظتی این واحد بشدت با صید غیر مجاز ماهی مقابله نموده،به گونه ای که تا نیمه دوم مرداد ۹۵ ، ۴۵ تخلف صید ماهی در حاشیه سد لتیان و رودخانه جاجرود را شناسایی و از فعالیت متخلفین جلوگیری بعمل آمده است و تمامی پرونده های تخلف به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی تصریح کرد: طبق دستورالعمل صید ماهی قزل آلا علاقمندان می توانند برای روز های سه شنبه و چهارشنبه  تا  ۱۵ شهریور ۹۵ جهت دریافت پروانه ویژه صید قزل آلا با تک قلاب در رودخانه جاجرود، داخل منطقه حفاظت شده ورجین از دریاچه سد لتیان به سمت بالا دست تا زردبند و بیشینه صید مجاز ۵ قطعه ، در هر روز  به اداره محیط زیست شهرستان شمیرانات واقع در کیلومتر ۲ جاده فشم ، روستای امین آباد ، روبروی رستوران دهکده و یا محیط بانی گلندوک واقع در لواسان دو راهی کند مراجعه نمایند

اخبار مرتبط