پیشخوان
کد خبر : 1457
پنجشنبه - ۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۷

جاده‌های رودبار قصران خیلی استاندارد نیست

امام‌جمعه رودبار قصران بابیان اینکه وجود مراکز فرهنگی در این بخش کم‌رنگ است، گفت: جاده‌ها در رودبار قصران خیلی استاندارد نیست.

به گزارش نشریه لواسان، روز سه‌شنبه یازدهم مهرماه حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مجتبی حسنی در تشریح وضع زیرساخت‌های موجود در رودبار قصران اظهار کرد: بخش عمده‌ای از ساکنان این منطقه بومی هستند.

وی ادامه داد: به خاطر شرایط آب و هوایی رودبار قصران عده زیادی از همشهریان و هم استانی‌های ما در تهران در ایام تعطیلات به این بخش از شمیرانات مراجعه می‌کنند.

امام‌جمعه رودبار قصران با اشاره به اینکه باید نگاه ویژه به زیرساخت‌های فرهنگی رودبار قصران شود، تصریح کرد: قوانینی وجود دارد که طبق آن با افزایش نرخ جمعیت درجه درمانگاه یا مرکز درمانی طبق تجهیزات لازم بالا می‌رود و باید در این زمینه رودبار قصران را به‌صورت ویژه نگاه کرد.

حجت‌الاسلام حسنی بابیان اینکه طی صحبتی با شهردار منطقه داشته است، گفته‌اند طبق آمار دوربین‌های پایش شهری طی تعطیلات گذشته در عید سعید فطر، حداقل ۶۰۰ هزار نفر از جمعیت تهران به این منطقه آمدند، افزود: این منطقه یک مقدار سهل‌العبور‌ است و جاده‌ها خیلی استاندارد نیست.

وی با تأکید بر اینکه اگر حادثه‌ای اتفاق بیفتد، نیاز به اورژانس هوایی قوی داریم، اضافه کرد: باید این جنس زیرساخت‌ها و خدمات بهداشتی و درمانی در بخش رودبار قصران تقویت شود.

امام‌جمعه رودبار قصران با اشاره به اینکه وجود مراکز فرهنگی در رودبار قصران کم‌رنگ است، تصریح کرد: باید نگاهی ویژه به بخش رودبار قصران در بخش امور فرهنگی شود.

حجت‌الاسلام حسنی بابیان اینکه در رودبار قصران هر هفته نماز جمعه برگزار می‌شود، اضافه کرد: بااین‌وجود مصلی وجود ندارد و باید به تأمین این دست زیرساخت‌ها از فرهنگی گرفته تا بهداشت و درمان توجه شود.

وی با تأکید بر اینکه دنبال بررسی ضعف زیرساخت‌ها در این بخش از شهرستان شمیرانات‌اند، تصریح کرد: باید در تقویت این جنس زیرساخت‌ها گام‌های جدی برداریم.

امام‌جمعه رودبار قصران با اشاره به اینکه از خیران هم خواسته‌ایم به میدان بیایند تا  زیرساخت‌ها در این منطقه تقویت شود، اظهار کرد: به کمک مسئولان نیز احتیاج داریم و امیدواریم در عرصه درمانی، امنیتی، آموزشی، دینی و مذهبی شاهد حمایت‌های دولتی باشیم.